Detoksykacja dzieci

 

mnu dzieci    
         
   

O SZCZĘŚLIWE DZIECIŃSTWO dla naszych dzieci

serce22Każda rodzina stara się zapewnić swojemu potomstwu jak najlepsze warunki startu w dorosłość i samodzielność. Wielu chyba podświadomie czuje, że od pomyślności i szczęścia naszych dzieci zależy również szczęście nas samych w latach podeszłych. Podstawowym komponentem tego szczęścia i pomyślności jest zdrowie. Cóż, kiedy w drugiej dekadzie XXI wieku to zdrowie młodego pokolenia w sensie statystycznym podupada coraz bardziej, rejestrujemy pogarszające się warunki środowiskowe, żywność staje się toksyczna, dzieci przychodzą na świat coraz bardziej obciążone toksynami rodziców, żyją w stresie i pod presją rosnących wymagań. 

 

   
   

MEDYCYNA DETOKSYKACYJNA

Z pomocą rodzicom przychodzi medycyna detoksykacyjna, której misją jest nowoczesna higiena osobista człowieka, dostosowana do współczesnych zagrożeń i wymagań środowiska. Wypełnia swoją misję poprzez działalność edukacyjną oraz terapie oczyszczające organizm z różnorodnych toksyn.

Niniejszy rozdział zawiera szereg artykułów poświęconych problemom zdrowotnym dzieci w wielu niemowlęcym, przedszkolnym i szkolnym. Wtedy kształtuje się u dziecka nie tylko osobowość, ale i wiele potrzebnych nawyków (np. żywieniowe, higieniczne), które będzie w życiu dorosłym wykorzystywało i przekazywało dalej.

   
         
     

WSTĄP PO ZDROWIE