Przygotowanie do szczepień i kuracje poszczepienne

 

mnu Szczepionki    
         
   

JAK PRZYGOTOWAC ORGANIZM DO SZCZEPIEŃ

badz madryJeśli decydujesz się zaszczepić swoje dziecko, rób to z pełną świadomością i odpowiedzialnością, aby wyeliminować chociaż najczęstsze przyczyny powikłań poszczepiennych (tzw. NOP). Nie wystarczy, by dziecko nie chorowało i nie miało gorączki, a wielu lekarzy tylko o to pyta i szczepi. Cóż, nie jego folwark i nie jego problemy poszczepienne - on TYLKO WYKONUJE PROCEDURĘ NFZ wg specyfikacji opisanej w bazie danych NFZ - za nic więcej mu nie płacą.

 

Kolejnym problemem w polskiej rzeczywistości są szczepienia nowourodzonych. O tym przeczytacie w rozdziale o rodzinie i prokreacji.

 

Jeśli nie chcesz szczepić dzieci, a otrzymujesz korespondencję z placówki medycznej, możesz bronić się odpowiadając na wezwanie pismem, którego wzór możesz pobrać TUTAJ

Jeśli naciski urzędów trwają nadal, łącznie z zastraszaniem czy karaniem, możesz się bronić!.Koniecznie skontaktuj się z prawnikami ze stowarzyszenia "Stop NOP", bo samodzielnie trudno będzie Ci ominąć meandry i pułapki prawne w prawie polskim.

 

   
   

1) Tematem szczepień musisz zainteresować się czynnie co najmniej 2-3 miesiące przed terminem szczepienia. Na początek musisz trochę więcej dowiedzieć się o samych szczepieniach i niezbędnych czynnościach kontrolnych.

Uważnie przeczytaj tę stronę :  http://www.stopnop.pl/szczepionki, pobierz dokumenty i dokładnie je przeczytaj

 

2) Wybierz rodzaj i producenta szczepionki - Zawsze masz wybór. Pamiętaj, że te refundowane są te najtańsze i nie koniecznie bezpieczne. Uważnie przeczytaj ZE ZROZUMIENIEM TRESC ULOTKI dotyczącej KONKRETNEJ SZCZEPIONKI, zanim ją kupisz. Poznaj skład szczepionki. Jeśli czegoś nie rozumiesz, możesz zadzwonić TUTAJ lub porozmawiać  na forum.

 

3) Pobierz TUTAJ ankietę przedszczepienną, wydrukuj ją i przekaż ją swojemu lekarzowi pierwszego kontaktu do wypełnienia i podpisania. Musisz już znać rodzaj szczepionki i jej producenta, bo szczepionki na daną chorobę mogą różnić się zasadniczo parametrami technicznymi i składem.  Zachowaj podpisany dokument, bo w razie problemów poszczepiennych tylko on stanowi formalny "punkt zaczepienia" do starania się o ewentualną pomoc i roszczenia sądowe. W Polsce staniesz "przed ścianą" samotny(a) ze swoim problemem, bo w Polsce nie ma funduszu odszkodowawczego I PRAWNIE NIKT NIE ODPOWIADA ZA POWSTAŁĄ WSKUTEK SZCZEPIEŃ SZKODĘ. Bezpośrednio, lub parę dni przed szczepieniem wypełnij niniejszy dokument (tu do pobrania) Pamiętaj, bez podpisanych powyższych dokumentów BĘDZIESZ BEZ JAKICHKOLWIEK SZANS PRZED POLSKIMI SĄDAMI na wypdadek wystąpienia powikłań czy NOP.

 

4) Co najmniej 1 miesiąc przed terminem szczepień znajdż gabinet detoksykacji organizmu, w którym są prowadzone terapie przed - i poszczepienne. Uzgodnij wizytę i skonsultuj indywidualną sytuację zdrowotną Twojego dziecka. Być może będziesz musiał odłożyć decyzję o szczepieniu w czasie, jeśli pomiar obciążeń organizmu dziecka wykaże infekcję np. pasożytem lub bakterią od matki. Musisz je usunąć, aby nie stworzyć dodatkowego zagrożenia w sytuacji infekcji wygenerowanej szczepieniem. W gabinecie detoksykacji będziesz mógł(mogła) przeprowadzić kurację przedszczepienną a później poszczepienną.

 

   
   

DLACZEGO POTRZEBNE KURACJE OCZYSZCZAJĄCE OKOŁOSZCZEPIENNE ?

Organizm trzeba przygotować na szczepionkę minimum dwa tygodnie przed szczepieniem (wskazany 1 miesiąc).
Jest realna szansa oczyścić komórki glejowe, aby organizm poradził sobie z naporem fragmentów DNA, mikroorganizmów zawartych w szczepionkach i z ksenobiotykami. Organizm należy przygotować na reakcję uderzeniową (gorączka, obrzęki) i ułatwić mu eliminację toksyn. Należy tutaj podkreślić, że szczepienia są infekcją sztuczną, która omija szereg naturalnych barier ochronnych, którymi dany patogen normalnie dostawałby się do organizmu. Więc reakcja organizmu będzie odmienna, niż podczas "naturalnej" inwazji - będzie silniejsza, pomimo, że patogen jest "osłabiony" od naturalnego.

 

Wraz ze szczepionką możesz otrzymać wiele toksyn (więcej na ten temat znajdziesz tu ). Terapię poszczepienną należy jednak rozpocząć od pomiaru obciążeń, aby zidentyfikować powstałe zagrożenia. Szczególnie niebezpieczne są tu obciążenia metalami ciężkimi (rtęć i aluminium), które ""atakują"" układ nerwowy, zaburzając przewodzenie impulsów nerwowych. Znane są przypadki wielu powikłań poszczepiennych - źródło tragedii i problemów na całe życie. Terapie helatujące z metali (głównie rtęci) są podstawowym elementem walki z toksynami poszczepiennymi.

Kliknij tutaj , aby przeczytać więcej o szczepionkach i ich zawartości