Przygotowanie do porodu - cz.4

 

   mnu ciaza porod    
         
   

Szczepienia noworodków.

szczepienieSzczepionki nie są lekarstwami, więc zgodnie z prawem nie przechodzą drogich i długotrwałych badań dopuszczeniowych, które mogłyby wykazać możliwość zagrożeń tzw. odczynami poszczepiennymi.Owszem, są badania, lecz ich przedmiotem jest "wydajność" szczepionki, czyli zdolność do wyindukowania określonej ilości przeciwciał przeciwko danej toksynie, której szczepionka dotyczy.  Więcej o zagrożeniach i toksynach w szczepionkach przeczytasz tutaj - (LEKTURA OBOWIAZKOWA)

Dla dziecka, które nie ma wykształconego własnego systemu odpornościowego podanie szczepionek, które zawierają kilkaset razy przekroczoną granicę, którą uważa się za toksyczną dla dorosłej osoby, jest ZDANIEM MEDYCYNY DETOKSYKACYJNEJ NIEDOPUSZCZALNE. Jednak praktykowane w każdym szpitalu położniczym.

Potrzeba naprawdę determinacji rodziców, a nawet przebiegłości, aby skutecznie obronić się przed terroryzmem szczepień. W praktyce dochodzi do tego, że rodzic musi pilnować, aby "zapobiegliwa i troskliwa" pielęgniarka po cichu nie dopełniła zaleceń Sanepidu i "opiekuńczego" NFZ, który w swoich komputerach natychmiast wychwyci ową "nieprawidłowość" i z całą surowością potraktuje osoby funkcyjne w tej placówce dostępnym repertuarem sankcji.

 

NIE PONIESIE ani owa pielęgniarka, ani dyrekcja placówki żadnej konsekwencji prawnej czy materialnej - NAWET WTEDY, gdy skutkiem podania szczepionki będzie ciężka choroba dziecka, albo kalectwo. Nie pomogą Ci sądy (jeśli Cię matko na to stać), ani państwo, ani jakakolwiek ubezpieczalnia. W taki sposób Twoje szczęście prywatne i zawodowe a także finanse mogą lec w gruzach i nikt Tobie nie pomoże.

W TAKIEJ RZECZYWISTOSCI PRAWNEJ ŻYJEMY w drugiej dekadzie XXI wieku w środku Europy.

   
   

Sprawa szczepić / nie szczepić jest trudnym wyborem i to TY I TYLKO TY RODZICU podejmujesz odpowiedzialną decyzję.

stopnopMożesz uzyskać pomoc prawną i organizacyjną od Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach "STOP NOP". Zawartością publikowanych na ich stronie (TUTAJ)informacji oraz dokumentów musisz zapoznać się zanim wybierzesz placówkę, w której będziesz rodzić. Czytaj dokładnie oraz przeanalizuj (najlepiej zabierz do domu i przeczytaj w spokoju, bez emocji zanim podpiszesz - o to możesz poprosić placówkę zanim zgłosisz się do porodu), a więc czytaj wszystkie dokumenty, które podsuną Ci do podpisania. W dniu, w którym będziesz rodzić zarówno ból, jak i inne emocje NIE POZWOLĄ TOBIE PODEJMOWAC RACJONALNYCH WYBORÓW.

 

Stan prawny w tej kwestii jest taki, że NIKT NIE MA PRAWA ZMUSIĆ CIE DO ZASZCZEPIENIA DZIECKA. Musisz tylko o to powalczyć z determinacją.

TUTAJ znajdziesz dokument, który powinnaś wydrukować i przedłożyć kierownikowi placówki do podpisu wraz z planem porodu, jeśli rezygnujesz ze szczepień. Jeśli jednak godzisz się na szczepienia, TEN dokument powinien podpisać lekarz, aby w razie wystąpienia powikłań poszczepiennych mieć chociaż cień szansy na walkę w sądach o zadośćuczynienie i pomoc.. Inne dokumenty znajdziesz na stronach "STOP NOP"

 

   
   

DETOKSYKACJA PO SZCZEPIENIACH

Medycyna detoksykacyjna opracowała szereg technik i terapii oczyszczających organizm z różnorakich toksyn, które wniknęły do organizmu niemowlaka. Zasadniczą sprawą jest chelatacja metali obecnych w szczepionkach. Te zabiegi wykonują nieliczne w kraju placówki prywatne. Można również skorzystać z usług terapii oczyszczających dla niemowląt i dzieci szkolnych prowadzonych w gabinetach detoksykacji organizmu. Jeśli oczyszczasz swój organizm, zanim zamierzasz zajść w ciążę, spytaj terapeutę i o usługę oczyszczania dla Twego malucha.